Nabídka zaměstnání

6.3.2017

Hledáme pracovníky do hlavního pracovního poměru na tyto pozice:

ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce:
- servisní činnost na plynových a olejových hořákových systémech
- uvádění do provozu, seřizování, údržba a drobné opravy hořáků, plynového a elektropříslušenství
- práce v rámci České a Slovenské republiky, příležitostně v zahraničí

Požadavky:
- vzdělání elektro-technického směru
- řidičský průkaz skupiny B
- ochota pracovat mimo sídlo firmy
- flexibilita
- zkušenosti s hořákovou technikou, kotly, plynovými armaturami a podobnými zařízeními výhodou

Nabízíme:
- služební automobil a mobilní telefon
- školení u zahraničních firem
- nadprůměrné platové ohodnocení

ZÁMEČNÍK

- mechanické montáže hořákových systémů a příslušenství
- práce v rámci České a Slovenské republiky

Požadavky:
- manuální zručnost

Nabízíme:

Své životopisy a případné dotazy zasílejte na adresu: spal.technika@ohnut.cz